PANO Panjur Sistemleri  
TÜP MOTOR GRUBU
SOMFY

Hayatınızı Kolaylaştırın...

Sadece tek bir uzaktan kumanda ünitesi ile; panjurlarınızı, tente veya perdelerinizi, kapınızı veya garaj kapınızı tek tek ya da grup halinde çalıştırabilirsiniz.

Somfy motorlarını ya da otomasyon sistemlerini yeni evinizdeki ilk kurulum sırasında kullanabileceğiniz gibi, mevcut bir sisteme de entegre edebilirsiniz. Çünkü Somfy motorları bütün perde, tente, panjur, kapı ve garaj kapısı tipleriyle uyumludur.

Motorlarımız sessiz çalışacak şekilde tasarlanmış ve uzun süreli dayanıklılık testine tabi tutulmuştur.

Manuel olan panjur sisteminizi sarsıntısız ve sessiz Somfy motor sistemiyle yenilediğinizde emin olun ki panjurunuz daha kullanışlı olacak ve daima doğru şekilde açılıp kapanacağı için panjur aksamları asla zorlanmayacaktır. Böylece panjurunuzun ömrü uzayacaktır. Üstelik, motorlu panjurlar, hırsızlığa karşı kilit sistemi ile donatıldığından evinizde ekstra güvenlik sağlanacaktır.
SIMU

Yüksek Performansa Sahip Güvenilir Motorlar!

Her sisteme motor imkanı!
SIMU, 40, 50 ve 60 mm çaplı motorlar sunarak, en küçüğünden en büyüğüne kadar her ebattaki panjur ve kapılara motor takılmasına imkan sağlar.Üstelik, geniş bir aksesuar yelpazesi sayesinde bu motorlar piyasadaki tüm boru çeşitlerine uyarlanabilir.

Güçlü ve güvenilir:
SIMU tübüler motorları Fransa'da üretilmekte olup; kalite ve güvenilirlik bakımından prestijli ürünler arasındadır.Korunma ve dayanıklılığını , hassas bir limit mekanizması ve termik koruma sayesinde oluşturur.ayrıca her motor, üretim sırasında sistematik olarak kalite kontrolünden geçmektedir.

Elle kullanım tercihiyle de sunulmaktadır:
Güvenliği daha da artırmak adına, DM15 ve DM16 motorları, elektrik kesintisi durumunda panjurların veya kapıların elle de kullanılmasını sağlayan bir redüktör sistemle donatılmıştır.
MOTOROLL

Motoroll Motor, Yüksek Performans, Güvenlik, Uzun Ömür ve Konfor!
Motoroll motorlar, panjurlar, garaj kapıları ve kepenkler için mükemmel çözümleri sizlere sunmaktadır.

Neden Motoroll?
Sessiz çalışma özelliği ve her türlü uzaktan kumanda ve otomasyon sistemine uygunluğuyla sizlere konforu sunar.

Motorunuzda bulunan termik kontrol ünitesi, aşırı ısınmalarda motorun zarar görmesini engeller, motorunuzun ömrünü uzatır.

40 mm, 60mm, 70mm, 102 mm lik borulara uygun olması, küçük ev panjurlarından, büyük mağaza kapılarına kadar her türlü otomatik kapılara uygulamanızı sağlar.

Elektrik kesintilerinde manuel olarak açılıp - kapanma özelliğiyle kesintisiz kullanım.

Kolay Montaj, Teknik Destek ve 5 Yıl Garanti.
•  Orhangazi Cad. 12 Nolu Sok. No: 23
•  Umurbey San. Bölgesi Gemlik - BURSA / TÜRKİYE Tel: (+90 224) 514 28 06 Faks: (+90 224) 513 05 21
•  Satış Ofisi: Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 78. Blok No: 49-50 Nilüfer / BURSA Tel: (+90 224) 443 25 24 - (+90 224) 443 25 14 Faks: (+90 224) 443 25 04
   E-mail: satis@panopanjur.com
Turfan Gıda PVC Cam İnş. San. ve Ltd. Şti.